Top
Smart Key

سوکت هوشمند Timer مدل SK01 ورژن 2

با ورود گوشی‌های موبایل هوشمند، نسل جدیدی از گجت‌های مرتبط با آن‌ها هم روانه بازار شد. تگ‎های NFC، حلقه NFC، سوکت‌های هوشمند و موارد دیگر مثال‌هایی از این گجت‌ها هستند. گجت‌های هوشمند جایگزین برخی تنظیمات و برنامه‌های تکراری گوشی‌های موبایل شدند. می‌توان تعدادی از برنامه‌های کاربردی که هرروز با آن سروکار داریم را در برنامه مخصوص به آن تنظیم کرد. مانند: روشن کردن چراغ‌قوه گوشی موبایل، ضبط کردن صدا، روشن و خاموش کردن صفحه‌‌ی‌ نمایش و موارد دیگر.
سوکت هوشمند Timer مثالی از این نوع گجت‌ها است که برای استفاده باید آن را در جک 3.5 میلی‌متری هدفون قرار دهیم. برای شروع کار باید نرم‌افزار رایگان را از طریق اسکن بارکد QR که روی بسته‌بندی محصول قرار دارد دانلود و نصب کنید. توجه داشته باشید که سوکت هوشمند با سیستم‌عامل‌های اندروید نسخه 4.0 به بالا سازگار است. سوکت هوشمند Timer در چهار حالت: تک کلیک، دو کیک، سه کلیک و نگه‌داشتن طولانی (Long press) عمل می‌کند. هر یک از برنامه‌های کاربردی را می‌توان در نرم‌افزار آن در هر یک از حالت‌های نام‌برده تعریف کرد. برای مثال، روشن وخاموش کردن صفحه‌ی نمایش دیگر نیازی به استفاده از دکمه‌های عملگر گوشی موبایل ندارند. می‌توان با یک، دو یا سه ضربه یا حالت Long press صفحه‌ی نمایش را مدیریت کرد.
 
 
 

مشخصات فنی

 Smart Key

مشخصات کلی

  • ابعاد15.5 × 5 × 5 میلی متر
  • وزن2 گرم
  • مشخصات- سازگار با گوشی های اندروید نسخه 4.0 به بالا- دارای دکمه ای فنری در قسمت بالای سوکت- دارای پوشش لاستیکی کوچک برای نگهداری- اتصال به گوشی از طریق درگاه 3.5 میلی‌متری هدفون- نیازمند به نصب نرم افزار های مرتبط با سوکت های هوشمند مانند KeyCut , iKey جهت برنامه ریزی قابلیت ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


قیمت: 9000 تومان