Top

اخبار

 • 1

 • بالاخره فصل ششم سریال Game of Thrones ..

  پس از مدت ها انتظار فصل ششم Game Of Thrones آغاز شد.


  برای دانلود اولین قسمت از فصل ششم به لینک زیر مراجعه کنید :


  http://goo.gl/PY95DE

  هفت خاندان اشرافی برای حاکمیت بر سرزمین افسانه ای «وستروس» در حال ستیز با یکدیگرند. خاندان «استارک»، «لنیستر» و «باراثیون» برجسته ترین آنها هستند. داستان از جایی شروع می شود که «رابرت باراثیون» پادشاه وستروس، از دوست قدیمی اش، «ادارد» ارباب خاندان استارک، تقاضا می کند که بعنوان مشاور پادشاه، برترین سمت دربار، به او خدمت کند. این در حالی است که مشاور قبلی به طرز مرموزی به قتل رسیده است، با این حال ادارد تقاضای پادشاه را می پذیرد و به سرزمین شاهی راهی می شود. خانواده ملکه، یعنی لنیستر ها در حال توطئه برای بدست آوردن قدرت هستند. از سوی دیگر، بازمانده های خاندان پادشاه قبلی وستروس، «تارگرین ها» نیز نقشه ی پس گرفتن تاج و تخت را در سر می پرورانند، و تمام این ماجراها موجب در گرفتن نبردی عظیم میان آن‌ها خواهد شد....


  ادامه مطلب

 • آیفون 8 به جای آیفون 7s عرضه می‌شود

   

  با توجه به اطلاعات منتشر شده، اپل در گوشی آیفون 7 تغییرات زیادی به وجود نمی‌آورد و تغییرات اصلی را در آیفون 8 به نمایش در می‌آورد.

  آیفون 8 با تغییرات بسیار زیادی در مقایسه با سایر گوشی‌های اپل راهی بازار می‌شود و حتی ظاهر آن هم متفاوت خواهد بود. این گوشی به جای آیفون 7s عرضه می‌شود.

  «مارک موسکویتز» (Mark Moskowitz)‌ از سازمان Barcalys به این موضوع اشاره کرد که گوشی آیفون 7 با ویژگی‌های چندان مهمی راهی بازار نمی‌شود و تغییری هم در ظاهر آن به وجود نمی‌آید. البته این گوشی به احتمال زیاد کمی باریک‌تر خواهد بود و از پورت خروجی صدای ۳٫۵ میلی‌متری صدا هم بهره نمی‌برد.

  در این اطلاعات مشخص شده که اپل در سال ۲۰۱۷ گوشی آیفون 7s را معرفی نمی‌کند و به جای آن به سراغ آیفون 8 می‌رود.

   

  موسکویتز گفته که آیفون 8 تغییرات مهمی در مقایسه با سایر گوشی‌های اپل خواهد داشت. آیفون 8 از صفحه نمایش OLED بهره می‌بردو دکمه‌ی خانه از روی این محصول حذف خواهد شد و قابلیت Force Touch وظیفه‌ی کنترل این گوشی را به دست می‌گیرد. به احتمال زیاد iPhone 8 از شارژ بی‌سیم هم بهره می‌برد.

  بیشتر این شایعات قبلا هم منتشر شده بودند. حتی قبلا گفته شده بود که اپل سفارش تولید ۱۰۰ میلیون پنل OLED را به سامسونگ برای سال ۲۰۱۷ داده است. حتی قبلا «مینگ-چی کو» (Ming-Chi Kou) از سازمان KGI هم گفته بود که اپل در سال ۲۰۱۷ تغییرات زیادی را در آیفون به وجود می‌آورد.

  همچنین موسکویتز گفته که فروش آیفون 8 در مقایسه با مدل‌های قبلی ۱۰٫۳ درصد افزایش پیدا می‌کند. البته شرکت اپل هیچ کدام از شایعات منتشر شده درباره‌ی آیفون 8 و محصولات جدید خودش را تایید نکرده است. البته از آنجایی که مینگ-چی کو این اطلاعات را منتشر کرده، می‌توان به صحت آن‌ها پی‌برد.

   


  ادامه مطلب